0212 286 92 38
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Otek Elektronik Hakkında

1992 yılından bu yana otomotiv elektroniği alanında hizmet veren deneyimli ekip arkadaşlarımızla birlikte BOSCH San. Tic. A.Ş. bünyesinde bulunan ve otomotiv test cihazları konusunda dünya lideri olan BOSCH OTOMOTİV’de hizmet sunmaya başladık. 2004 yılında İstanbul Maslak’ta kendi şirketimizi OTEK ELEKTRONİK SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ.’yi kurarak BOSCH A.Ş.’nin 2nc. TEST CİHAZLARI YETKİLİ SERVİSİ olmayı başardık.

Otomotiv Servis Ekipmanları sektöründe müşteri beklentisi ve ihtiyaçları doğrultusunda satış ve satış sonrası servis hizmetlerinde en güvenilir ve en verimli biçimde kaliteli servis hizmeti vermeyi kendimize amaç edindik.

1992 yılından bu yana otomotiv servis ekipmanlarında kurulum, eğitim, montaj, demontaj uygulamalarında marka ve model gözetmeksizin hizmet eğimızı genişlettik. Bugün onlarca marka eipmanlarının her durumda eğitimlerine bizzat katılarak tecrübelerimizi artırıp hizmetimize güç katmayı da başardık.

Özellikle Arıza Tespit, Klima, Gaz Analiz, Güç Test(Dinanometre), Motor Test, Fren Test, Sabit/Seyyar Balans, Rot Ayar, Akü Enjektör, Far Ayar cihazlarında Ülkemizin önde gelen firmalarından birisiyiz.

Amacımız; Otomotiv servislerimize zamandan, maliyetten kazandıran cihazlarımızla en kaliteli servis hizmetini ve hizmetin sürekliliğini sağlamaktır. Yine siz değerli dost ve müşterilerimizin bizleri motive edecek tavsiyeleri sonucunda cihazlarımızı en verimli ve uzun ömürlü kullanımlarını sağlamak olacaktır.

OTEK ŞİRKET YÖNETİMİ