0212 286 92 38
Sosyal Medya Hesaplarımız

Garantili Servis Bakım

Anasayfa » Garantili Servis Bakım

Servisimiz, ülkemizde ve yurt dışında bulunan otomotiv servislerimizin kullandığı tüm elektronik servis ekipmanlarını marka ve model gözetmeksizin onarımı, bakımı ve kalibrasyonu kendine ilke edinmiştir.

Cihazların veya ekipmanların durumu ne olursa olsun tarihi ve imalatı ne kadar eski olursa olsun kendi tecrübesi, bilgi birilkimi, teknik donanımla ve yurt dışında kurmuş olduğumuz iş ortaklarımızla en iyi hizmeti ve kaliteyi hrp ön planda tutmuştur.

Amacımız otomotiv servis atölyelerimizi cihaz, ekipman açısından uzun ömürlü kullanıma yönelik tedbirleri almaktır. Cihaz ve ekipmanlarınızı sizin yerinize biz takip ederek, zamanı geldiğinde siz değerli müşterilerimizi arayarak size bilgi verip hatırlatıyoruz.

Özellikle cihaz ve ekipmanların elektronik kontrol kartları, sürücü devreleri ekonomik açıdan yüksek maliyetlerde gezinmektedir. Otek Elektronik olarak biz bu cihaz ve ekipmanlarınızın elektronik kontrol kartlarını garantili bir şekilde tamiratını ve revizyonunu tamamen kendi laboratuvarımızda yapabilmekteyiz. Tamirat, revizyon, bakımı yapıldıktan sonra cihazınızı fabrikasyon kalibrasyon değerleriyle yeniden ayarlanmaktadır.

OTEK Elektronik, teknolojinin ve elektronik kontrol devrelerinin arıza tespitleri için kullanılan ekipmanlarında en son teknolojiyle üretilen cihazlarına sahiptir.

OTEK Elektronik, kalitesi hizmetindedir…